„Time To Move“ kampanijos renginiai vyko ir Molėtų gimnazijoje

„Time To Move“ – viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir praktikos galimybėmis užsienyje bei atrasti tinkamiausią programą asmeniniam tobulėjimui. Per spalio mėn. kampanija suburia jaunimo organizacijas visoje Europoje, kurios suorganizuoja virš 1000 renginių 31 valstybėje.

Spalio 22 d. vykusio informacinio renginio metu Molėtų gimnazijos abiturientai susipažino su VšĮ „Jaunimo kelionės“ darbo, studijų, atostogų ir kelionių programomis jaunimui: Work and Travel USA, Working Holiday in Canada, Work and Study Australia, Working Holiday New Zeland, Working Holiday Japan. Programų vadovė Laura nuoširdžiai perteikė asmeninę darbo ir kelionių įvairiose šalyse patirtį, kalbėjo apie tai, kodėl jaunam žmogui svarbu pažinti pasaulį.

Spalio 25 d. Molėtų gimnazijos 11 kl. mokiniai susipažino su Baltijos-Amerikos Laisvės fondo (BAFF) finansuojama ir organizuojama programa vienuoliktų klasių mokiniams – vasaros lyderystės akademija. Ši programa vyksta JAV ir jos dalyviams nieko nekainuoja. Programos vadovė Ingrida išsamiai papasakojo mokiniams apie Baltijos-Amerikos Laisvės fonfo misiją, apie šią ir kitas programas, paaiškino dalyvavimo programose tvarką ir galimybes.

Spalio 29 d. Molėtų gimnazijos abiturientai dalyvavo informaciniame renginyje apie „Europos solidarumo korpusą“. Tai jaunimo rėmimo programa, kuria siekiama suteikti 18-30 m. amžiaus jauniems žmonėms galimybę mokytis neformaliuoju būdu, tobulėti padedant kitiems, daryti poveikį bendruomenėje ir skleisti solidarumą kaip vertybę. Programos projektų vadovė Evelina papasakojo apie galimybes jaunuoliams išvykti savanoriškai veiklai bei apie galimybę jaunuolių grupei inicijuoti ir gauti finansavimą įgyvendinti vietos bendruomenei naudingą solidarumo projektą. Savanorė Greta nuoširdžiai pasidalino asmenine savanoriavimo Čekijoje patirtimi.

Plačiau apie „Time To Move“ kampaniją rasite https://timetomove.eurodesk.eu/lt/

Jauni žmonės, sėdintys klasėje. Lektorė stovi atsisukusi į auditoriją
„Time To Move“ kampanijos informaciniai renginiai Molėtų gimnazijoje
Copy link
Powered by Social Snap